Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Virginia

Virginia satılık emlak

Virginia'yı güneydoğuda, Kentucky'yi güneybatıda, Ohio'yu kuzeybatıda, kuzeydoğuda Pennsylvania'yı ve Maryland'i kuzeydoğuda sınırlar.

Sessiz bir yerde yaşamak mı gerekiyor? Virginia'da satılık mülk mü arıyorsunuz? O zaman gayrimenkul piyasası hakkında bilgi alamazsınız, aynı zamanda coğrafyası, kültürü, gelenekleri ve gelenekleri hakkında da bilgi alamazsınız.
Virginia, Amerika Birleşik Devletleri'nin Güneydoğusundaki bir eyalettir ve uzun bir Atlantik sahili ile Chesapeake Körfezi'nden Appalachians'a kadar uzanır. Kurucu Baba Thomas Jefferson'un ünlü Charlottesville plantasyonu olan Monticello gibi tarihi anıtlara sahip ilk onüç Amerikan kolonisinden biridir. Jamestown Settlement ve Colonial Williamsburg yaşayan müzelerdir.

2017, Kuzey Virginia'da konut fiyatlarının yukarı ve aşağı gittiğini gördü ve tahminler, Virginia gayrimenkul piyasasının 2018'de bu eğilimi koruyacağını yineledi. Bu, bu yıl Virginia eyaletindeki satıcıya uygun bir piyasa, ancak şu anda düşük faiz oranları aynı zamanda alıcılar için iyi bir zaman.

Belirli bir alanda emlak piyasasını etkileyen diğer faktörler her zaman vardır. Bir ev satın almak her zaman iyi bir yatırım olmuştur, sadece varlıklarınızı eklemek için değil, vergi süresi açısından vergi avantajları için.

Virginia'daki 2018 emlak piyasasını etkileyen çeşitli faktörler var ve buraya taşınmak isteyip istemediğinizi ve Virginia'da satılık mülklerle ilgilenip ilgilenmediğinizi bilmek sizin için önemli.

Virginia'nın emlak piyasasında 2018'de yükselme görülüyor ve 2017 yılına göre sürekli olarak iyileşiyor gibi görünüyor.

Güney Virginia evler için daha düşük ortalama piyasa fiyatı sunuyor. Evler son aylarda 55 güne kadar oldukça uzun sürelerle alışılmadık bir şekilde piyasada kalıyor. Ancak, bu önceki yıla göre% 10'luk bir düşüş. Konut maliyetleri düştükçe bu yüzde kolaylıkla değişebilir.

Virginia Association of Realtor'un üçüncü çeyrek raporu, Virginia'daki yeni emlak alıcılarının ortalama konut fiyatlarını bulmakta zorlandığını gösterdi. Bu, satıcılar ve Virginia'da satılık mülke yatırım yapmak için parası olan insanlar için iyi bir pazar olduğu anlamına gelir, ancak uygun fiyatlı bir ev isteyenlere fazla bir şey yoktur. Bununla birlikte, satışlar 2017 sonunda artarken, yıl başından bu yana pazar hacmi% 8'lik bir artış gösterdi.

Virginia'da satılık emlak arıyorsanız, Virginia'da yaşamak için en iyi iki yer olduğunu bilmelisiniz.

Virginia plajlar, dağlar ve daha fazlasını sunuyor. Virginia'da satılık bir mülk satın almak için geldiğinizde daha önce düşünülecek birkaç yer vardır.

Bu yerlerden biri Virginia Beach.

Virginia Beach alanı, geçen yıl% 2'nin üzerinde artış gösteren bir ortalama mülk değerine sahiptir. 2018 yılına kadar% 1.5'lik bir artış bekleniyor.

Virginia'da satılık ve satılık emlaklara bakmaya karar vermenin başka bir yeri de Fairfax County.

Geçtiğimiz Temmuz ayında Fairfax County'deki bir ev için ortalama satış fiyatı% 6 artış gösterdi. Mevcut ortalama satış fiyatı, Haziran ayına göre% 3 daha düşük.

  •  
    Virginia'ya taşınıyorum. Gurbetçi ve Virginia'da yaşıyor

      Harika Amerikan ulusunu takımyıldızına götüren çeşitli devletleri analiz etmeye devam ederek, kesinlikle bir tanesinde özellikle duramadık. Doğu sahilinde, aslında keşfedilmesi gereken türünün eşsiz bir gerçekliği var. Monticello, Thomas Jefferson’un meşhur Charlottesville ekimi, Jamestow ...

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 36451

Satilik Karavan ev, Virginia, Richmond, Richmond, Virginia Gateway Seaport

25,229.44TRY
Satilik
Karavan ev

1.86 m²
ŞİMDİ% 100 OLABİLİRSİNİZ AMERİKA'DA MODERN BİR KONTEYNER EV ALABİLİR VE KÜBA'YA ALMAK İÇİN SADECE 7 GÜN ALIR? ! İSPANYOLCA OKUYUCULAR VE KONUŞMACI...
Cod. 11645

Satilik Villa, Virginia, Virginia Beach, Virginia Beach, Virginia Beach

18,354,420.00TRY
Satilik
Villa

610 m²
Tüm özellik '
UNAVAILABLE
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB